Suite Vittoria

  • 80 m²

Suite Vittoria Florence villa van 80 m² bevindt zich binnen 25 minuten wandelen van het Museo di Storia Naturale en biedt toegang tot verschillende toeristische plekken in de buurt.

Tot de badkamerfaciliteiten van deze villa behoren ook een bidet, een apart toilet en een douche.

Een complete keuken is uitgerust met apparatuur, waaronder keukengerei. Chinese gerechten worden geserveerd bij Ristorante Arte d'Oriente, dat op op 7 minuten wandelen van Suite Vittoria villa ligt.

Dit vakantiehuis biedt een eersteklas locatie binnen 2 km afstand van de Kathedraal van Florence, terwijl natuurlijke bezienswaardigheden zoals de Boboli Tuinen op 2,1 km verderop liggen. Deze 3-badkamer villa is binnen een paar straten van de Brancacci kapel gesitueerd. Het Ospedale degli Innocenti biedt gezondheidszorg en bevindt zich binnen 30 minuten wandelafstand van deze woning. Suite Vittoria villa bevindt zich op minder dan 1 km afstand van treinstation Florence Santa Maria Novella en op een paar stappen verwijderd van busstation Cinema Universale.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Suite Vittoria Florence
Santa Rosa Stables
Mobiele prijsaanbieding

Santa Rosa Stables

9.0
Schitterend 2 beoordelingen
252 m van de accommodatie
USD 231 USD 208
per nacht
Confort E Stile A San Frediano
Mobiele prijsaanbieding

Confort E Stile A San Frediano

9.0
Schitterend 1 beoordeling
329 m van de accommodatie
USD 305 USD 275
per nacht
Letizia E Comfort A San Frediano
Mobiele prijsaanbieding

Letizia E Comfort A San Frediano

7.0
Goed 3 beoordelingen
338 m van de accommodatie
USD 284 USD 256
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Keukengerei

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Zithoek
    • Terras
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 20:00
    Uitchecken: van 10:00 tot 11:00
    Licentienummer048017ltn19892,it048017c2ppimegd5
    Veelgestelde vragen
    • Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van Suite Vittoria villa?
      Ja, een privéparkeerplaats is beschikbaar voor gasten van Suite Vittoria villa.
    • Welke luchthaven ligt het dichtste bij Suite Vittoria villa?
      Suite Vittoria villa is op 5 km van de luchthaven Florence Amerigo Vespucci gelegen, gemakkelijk bereikbaar binnen 15 minuten rijden.
    • Hoeveel kost een verblijf in Suite Vittoria villa?
      Huurprijs bij Suite Vittoria villa begint bij €241 per nacht.
    • Wat is de tijd van in- en uitchecken bij dit vakantiehuis?
      Gasten van dit vakantiehuis dienen uiterlijk om 20:00 in te checken en tot 11:00 uit te checken.
    • Welke restaurants zijn er in de buurt van deze villa?
      Restaurants in de buurt van deze villa zijn onder andere Ristorante Arte d'Oriente en Ristorante Giapponese Ginza.
    • Heeft Suite Vittoria villa een keuken?
      Ja, Suite Vittoria villa heeft een complete keuken.
    • Zijn huisdieren toegestaan ​​in Suite Vittoria villa?
      Ja, huisdieren zijn doorgaans toegestaan ​​bij Suite Vittoria villa, maar u kunt het beste vooraf bellen om dit te bevestigen.
    • Welke beroemde bezienswaardigheden moeten we bekijken tijdens een verblijf in Suite Vittoria villa?
      Attracties in de buurt van Suite Vittoria villa zijn onder meer Museo di Storia Naturale en Brancacci-kapel, en deze kunnen respectievelijk in 25 minuten lopen en 17 minuten lopen worden bereikt.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Suite Vittoria Florence

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten